יום חמישי, 8 באוגוסט 2013

יום החתול הבינלאומי - מבצע אמץ חתול

לכבוד יום החתול הבינלאומי, בית החולים הווטרינרי ד"ר פצ'ו פוצח במבצע "אמץ חתול". בכדי שתבינו כמה זה חשוב ואת עיקרי התופעה של נטישת חתולים, וחתולי רחוב, בכל יום בשנה זה חשוב, וביום החתול אף יותר. אנשים רבים חושבים שחתול היא חיה אגואיסטית, שחושבת רק על עצמה, ויכולה להסתדר בכוחות עצמה. אנחנו כאן כדי לומר, לחתולים יש רגשות, וזו חיה מדהימה שקל לגדל והתמורה לטיפוחם היא גדולה. 

חתולים שחורים הם תמיד האחרון ללכת במקלטי אימוץ - בעיקר בגלל הסטיגמה שסובבת סביבם. היום יום החתול הבינלאומי 08/08/13.  כדי לחגוג את חג האהבה והחברות ללא תנאי של החתול, מומלץ לקדם בברכה את מי שזקוקים לנו, ולהעשיר את חיינו באמצעות הצלת בעלי חיים. 
חתולים וכלבים רבים מומתים מדי שנה, בעיקר משום שהם בדרך כלל מגיעים למקלטים ללא כל זיהוי של בעליהם. בארץ ישנם 2 מליון חתולי רחוב ומספרם רק גדל, למרות מאמצים של עמותות ואגודי בעלי חיים. חלק קטן מהחתולים מגיע לארגוני ועמותות בעלי חיים.

מטרתו העיקרית של יום החתול הבינלאומי הוא להקל על כמות האימוצים המצטברים של חתולי מחסה בפריסה ארצית. גם אם אין ביכולתכם לאמץ חתול, ניתן עדיין לעזור לחתולים חסרי בית ובעיקר ביום החתול הבינלאומי כמו למשל לפזר ברחוב שלך, וברשויות מקומיות מיכלי מים לשתייה. מי שרוצה להגדיל לעשות, יכול להתנדב במקלט לבעלי חיים מקומי, ולדאוג להאכיל את החתולים, ניקוי כלובים או פשוט לשחק עם החתולים. יש שמגדילים לעשות ויוצרים אירוע מכירה, ולתרום את ההכנסות למקלט לכבוד יום החתול הבינלאומי.


אם אתם כבר בעלים של חתול גאה, מומלץ לקחת קצת זמן ביום החתול הבינלאומי לחתול ולהראות לו כמה אתה מעריך אותו. וכן אם אתה מחפש לתת לחתול חסר בית בית חם ואוהב, בקר בבית החולים הווטרינרי של ד"ר פצ'ו ברמת גן או במקלט בעלי החיים המקומי ותוכל לבקר את חיות המחמד שלנו ואולי לפגוש את החבר הכי טוב החדש שלך. 

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו ותוכלו לבחור לכם
חיית מחמד לאימוץ https://he-il.facebook.com/Dr.Petcho

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה