יום רביעי, 7 במאי 2014

וטרינר בהוד השרון – שירותי בריאות מקיפים לבעלי חיים

רפואת בעלי חיים מאד התקדמה בעשורים האחרונים וכיום יש וטרינרים המתמחים בבעיות מסוגים שונים בקרב בעלי חיים. כיום ניתן למצוא מרפאות המעניקות שירותי בריאות מקיפים לבעלי חיים הרבה מעבר לשירותי וטרינר רגילים. מרפאה כזו המנוהלת על ידי דר פצ'ו נמצאת בהוד השרון והיא מעניקה שירותים מקיפים לבעלי חיים עם אפשרות לקביעת תורים אצל רופאי חיות המתמחים בתחומים הבאים: 
מרפאה וטרינרית בהוד השרון

·         דרמטולוגיה
·         קרדיולוגיה
·         אונקולוגיה
·         בעיות עור
·         בעיות פוריות
·         אורטופדיה לבעלי חיים

בנוסף תוכלו למצוא במרפאת וטרינר בהוד השרון של דר פצ'ו גם שירותים משלימים רבים כולל מעבדה לבדיקת דם ובנק דם, מכשירי רנטגן דיגיטאליים, אולטרא סאונד, מעבדה לאבחון עור מתקדמת וכיוצא באלה. מדובר במרפאה שהיא למעשה בית חולים לבעלי חיים המסוגל לתת מענה לכל הבעיות הרפואיות של בעלי החיים.

וטרינר בהוד השרון – מקצועיות לצד יחס חם ואוהב

מרפאת וטרינר בהוד השרון בהנהלתו של דר פצ'ו היא מרפאה ותיקה המעניקה יחס חם ואוהב לכל בעל חיים המגיע לבדיקות או טיפולים במקום. המרפאה עובדת גם כמרפאת חירום כל ימות השבוע וניתן לקבל בה שירותים נוספים כדוגמת מספרה לכלבים וחתולים, מזון לבעלי חיים, ציוד רפואי ומוצרים נלווים נוספים.
מרפאת וטרינר בהוד השרון בניהולו של דר פצ'ו שמה לעצמה כמוטו את היחס האישי לכל לקוח ולכל בעל חיים המגיע למקום ויש במרפאה גם מחלקת אשפוז בה תוכלו להשאיר את בעל החיים לבדיקות ומעקב ממש כמו בבית חולים לאנשים.
במקרים לא דחופים ניתן לקבוע תורים מראש ולהגיע עם בעל החיים שלכם למרפאה הממוקמת בהוד השרון והמספקת שירותים רפואיים לבעלי חיים בכל איזור המרכז. אם אתם מתגוררים באיזור המרכז וטרינר בהוד השרון עומד לשרותכם ברמה הגבוהה ביותר.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה