יום שני, 19 במאי 2014

הכלב שלכם כבן משפחה כל לדבר

כלב חדש הצטרף למשפחה? מזל טוב! אין לנו כל צל של ספק כי בסופו של דבר מדובר על חוויה מרגשת במיוחד עבורכם ועבור כל בני המשפחה וכמובן גם עבור הכלב. לפני שאתם עוד מביאים את הכלב שלכם אל וטרינר בהוד השרון לסדרה של בדיקות, כדאי לזכור של כך שהכלב שלכם הוא כבן משפחה יש השלכות משמעותיות ביותר לכל הדעות: ממש כמו שאתם דואגים לילדים שלכם לצרכים שונים, כך גם יש לדאוג היטב לכלב שלכם מן הסתם. אם כך, מה הם הדברים החשובים ביותר בטיפול ובדאגה לכלב כבן משפחה שכל וטרינר בהוד השרון ממליץ עליו?

כמה דברים שדורשים התייחסות
       התקנת שבב - אחד הדברים החשובים ביותר, הוא להתקין לכלב שבב על הקולר שלו. מדוע? במקרה שבו חלילה
וטרינר בהוד השרון
וחס הכלב שלכם הלך לאיבוד, לוכדי הכלבים של העיריה או אנשים אחרים רואים שיש לו שבב, וכך יודעים שלא מדובר על כלב רחוב. כך יודעים לאתר את הבעלים, וכך מונעים מצבים מצערים כאלה ואחרים. את השבב אפשר התקין אצל וטרינר בהוד השרון.
       אוכל מתאים - חשוב מאד להתאים את המזון לכלב שלכם. יש מזונות שמתאימים לכלבים מגזעים מסוימים, יש מזונות שמתאימים לגורים, יש שמתאימים לכלבים זקנים, יש שמתאימים לכלבים עם בעיות עיכול, לכלבים עם אלרגיות, ועוד ועוד. כדאי להשקיע במזון איכותי - שיחזק את הכלב לאורך זמן וימנע מחלות שונות.
       ביטוח עבור הכלב - וטרינר בהוד השרון יוכל להפנות אתכם לחברו ביטוח, אשר מציעות ביטוח עבור הכלב שלכם! הביטוח מכסה תאונות אשר עלולות לקרוא לכלב, ויספק לכם את הפיצוי הכספי המתאים לטיפול בו, כולל גם הבדיקות השונות אשר נדרשות עבורו.

הכרת תודה תמיד

יש לזכור כי כלבים הם ממש כבני משפחה, ואף יותר מכך – כאשר דואגים להם, הם יודעים תמיד להכיר תודה. הכלב שלכם יחזיר לכם שפע של אהבה ללא גבול, והדבר שווה כמובן את כל ההשקעה בסופו של דבר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה